Usługi EV

Monitorowanie Infrastruktury

Skoncentruj się na swoim biznesie - my dbamy o działanie technologii

Traktujemy zarządzanie infrastrukturą jako usługę. Oznacza to, że na bieżąco wspieramy zarządzanie Twoimi stacjami ładowania i śledzimy ich aktualny status.

Diagnozujemy również Twoje stacje ładowania, aby jak najszybciej zapobiegać i naprawiać błędy.

To zapewni Ci:

Call Center I Helpdesk

Sprawna, obsługa klienta

W przypadku kierowców samochodów elektrycznych liczy się czas. To oni bardzo często podjeżdżając na stację ładowania samochodów elektrycznych na niemal wyczerpanej baterii, są już w dużym stresie, czy uda im się bezproblemowo odbyć dalszą część zaplanowanej podróży.

Z doświadczenia, wynika, że znaczna część telefonów dotyczy między innymi nieprawidłowego podłączenia kabla ładowarki do samochodu czy trudności w podpięciu swojej karty kredytowej w aplikacji mobilnej. Co ważne, wszystkie te niedogodności udaje się rozwiązać telefonicznie niemal natychmiastowo. Wpływa to oczywiście na wzrost satysfakcji użytkowników samochodów elektrycznych, jak również właścicieli stacji ładowania.

Podsumowując, bez rzetelnej obsługi trudno jest zadowolić klientów.

Helpdesk – IT Support zapewnia zdalne wsparcie Twoim klientom od poniedziałku do niedzieli od godz. 6:00 do 24:00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) na 3 różnych poziomach: 

Inżynieria I Usługi

Co potrzebujesz aby uruchomić stację ładowania aut elektrycznych?

Oferujemy pełne wsparcie i rozwiązania technologiczne pozwalające Inwestorowi na szybkie uruchomienie własnej stacji ładowania aut elektrycznych.

Kluczowe elementy usług:

Petronova oferuje nowoczesne stacje ładowania, jak również zapewnia komplet usług i system do budowy, zarządzania i dostarczania komercyjnych usług ładowania aut elektrycznych.