Kongres Nowej Mobilności w Łodzi

Z wielką radością informujemy, że Petronova Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wlkp., we współpracy z naszym zaufanym partnerem Petrotec-Hellonext, brał udział w prestiżowym Kongresie Nowej Mobilności, który odbył się w dniach 26-28 września 2023 r. w EXPO Łódź, Al. Politechniki 4, 93-590 Łódź, Polska.

Kongres Nowej Mobilności to wyjątkowe forum branżowe skupiające ekspertów, innowatorów i decydentów z sektora zrównoważonego transportu z całej Europy. Kongres stanowi również platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń z liderami sektora, co z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju naszej firmy i całej branży zrównoważonego transportu w Europie.

26-28 Września 2023 – Podsumowanie udziału Petronova Sp. z o.o. w Kongresie Nowej Mobilności

Dzień 1: Nasi eksperci z zapartym tchem obserwowali otwarcie Kongresu, a także liczne prelekcje i panele dyskusyjne. Natychmiast ruszyliśmy do akcji na naszym stoisku HELLONEXT, gdzie prezentowaliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne dla sektora zrównoważonej mobilności. Mieliśmy okazję rozmawiać z wieloma odwiedzającymi, którzy byli zainteresowani naszymi innowacjami, w tym rozwiązaniami umożliwiającymi przyszłościowy rozwój sektora transportu.

Dzień 2: Przedstawiliśmy szereg fascynujących realizacji oraz przykładów, ilustrujących wpływ naszych produktów i technologii na przemysł transportowy. Nasze prezentacje przyciągnęły uwagę wielu uczestników, którzy docenili praktyczne zastosowania naszych rozwiązań.

Dzień 3: Wykorzystaliśmy ostatni dzień kongresu, aby nawiązać wartościowe kontakty biznesowe i omówić przyszłe partnerstwa. Nasz zespół ekspertów prowadził głębokie dyskusje na temat wyzwań i możliwości, które niesie ze sobą przyszłość zrównoważonego transportu.

Podczas całego wydarzenia nasze stoisko HELLONEXT cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem, co pozwoliło nam na prezentację naszych najnowszych produktów i rozwiązań. Byliśmy świadkami inspirujących dyskusji na temat kierunków rozwoju branży i jesteśmy pewni, że nasze technologie będą odgrywały kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości mobilności w Europie.

To było dla nas wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko pozwoliło nam podzielić się naszymi innowacjami, ale również zainspirowało nasz zespół do dalszych prac nad rozwojem technologii. Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje Kongresu Nowej Mobilności, aby ponownie dzielić się naszymi doświadczeniami i sukcesami.

Razem kształtujemy przyszłość zrównoważonej mobilności w Europie!

Kongres nowej mobilności 01
Kongres nowej mobilności 08