Ładowarki DC do samochodów elektrycznych

Model Hellonext H2 30 dzięki obsłudze wielostandardowych wtyczek ładujących gwarantuje, iż Twoje pojazdy są gotowe do pracy w dowolnym momencie. Dodatkową zaletą jest duża prostota związaną z instalacją i serwisowaniem.

Szybka ładowarka Hellonext H2 30M to mobilne i bardzo wydajne rozwiązanie do ładowania pojazdów elektrycznych. Mobilność ładowarki DC do samochodów elektrycznych gwarantuje gotowość do pracy w dowolnym miejscu.

Model Hellonext H2 60 to szybka ładowarka z możliwością równoczesnego ładowania dwóch a opcjonalnie (gniazdo AC) do trzech pojazdów. Łatwa w instalacji, serwisowaniu i w pełni konfigurowalna do konkretnej marki pojazdu.

Dużej mocy, bardzo wydajne urządzenie z możliwością jednoczesnego ładowania 4 DC o mocy do 360 kW na każde wyjście. Duża moc i wydajność: Ładowarki DC do samochodów elektrycznych dla wymagających.

Szybkie ładowarki HELLONEXT H2 90, 120, 150 i 180 DC to najlepszy wybór do ładowania pojazdów elektrycznych (BEV). Szybkie Ładowarki DC do samochodów elektrycznych – gdy czas jest bardzo cenny.

Ładowarki DC do samochodów elektrycznych produkcji Hellonext - skorzystaj już dziś !